Hakkımızda - politikasimetri.
Bizimle etkileşime geçin

Hakkımızda


politikasimetri.com

Yazılı, görsel ve işitsel iletişim kanallarının… Yani medyanın, iktidar olsun – olmasın herhangi bir sürdürülebilir ideolojiye yanaşması tam olarak “yandaş medyacılıktır!” Ki, yandaş olmak aslında kaçınılmaz bir gerçektir.

Öyle ki yandaşlık, her halükârda bir fikrin; düşünce akımının, inanç sisteminin, duygusal etkileşimin, ticari faydaların… Derli toplu haliyle karşılıklı menfaat ilişkilerinin “açık” sonucudur ve bu durum, psikoloji biliminin sosyalizasyon bağlamındaki “çıkar mekanizmasıyla” tanımlanabilir.

Bir mucize gibi.

“Politikasimetri.” menfaatler dünyasının bütün çıkarcılarına “özgür ifade hakkı” sunabilmek için kurulan “Görüş, haber ve analiz portalı”dır. “Bir hayalimiz var…” sloganıyla farklı fikir ve ideoloji dünyalarındaki kişilerce kurulmuştur… Bir mucize gibi.

Politikasimetri. Her yönüyle, bir yönün söz hakkı alabileceği portaldır. Yayınladığı her görüşe itiraz eden diğer görüşe de “yayınlanma hakkı” sunan tuhaf bir portaldır.

İçerisinde herhangi bir siyasiyi “öven yazılarla” karşılaşabileceğiniz gibi; aynı siyasiyi “yerden yere vuran” yazıların önerildiğini de görebileceksiniz. Okumak veya okumamak size kalmış.


Aslında garip olan, bizi körelten durum tam olarak bu noktada… Anlayabilirseniz eğer; korkmayacaksanız, cesursanız bu gerçeği görebilecek kadar… Gerçek şudur:


Propaganda ajansları, haber kanalı değildir!

“Ticari işletmelerin bünyesinde” faaliyet gösteren hiç bir medya kuruluşu “bağımsız, özgür…” sloganlarıyla yayıncılık yapamaz.

Politikasimetri.

Düşünen, dinleyip – değerlendirebilen; bireysel idealleri bağlamında hareket alabilen bireylere “özgür ifade” imkanı sağlayabilecek, yeni ve “gerçekten bağımsız” bir etkileşim platformudur.

Hızlı Dolaşım (!)

Reklam Alanı Kadraj Akademi Youtube kanalı
To Top